ජනාධිපති හමුවට බීබීසීයට බාධා (වීඩියෝව)

අවසාන යාවත්කාලීන කිරීම :  2013 නොවැම්බර් 14 බ්‍රහස්පතින්දා - 13:56 GMT

ශ්‍රව්‍ය දෘශ්‍ය වාදනය

ආරක්ෂක නිලධාරියෙකු විසින් පොදු රාජ්‍ය මණ්ඩලීය නායක සමුළුව වාර්තා කිරීමට කොළඹට පැමිණි කැමරා ශිල්පියකු පසුපසට අදිනු ලබන ආකාරය විස්තර කරන බීබීසී වාර්තාකරු ජේම්ස් රොබින්ස්.

නරඹන්න​mp4

මෙය වාදනය කිරීම සඳහා අලුත්ම Flash Player බාගතකලයුතු අතර Java Script අනිවාර්යයෙන්ම ක්‍රියාත්මක කළයුතුය

Windows player යොදාගෙන වාදනය කරන්න

ආරක්ෂක නිලධාරියෙකු විසින් පොදු රාජ්‍ය මණ්ඩලීය නායක සමුළුව වාර්තා කිරීමට කොළඹට පැමිණි කැමරා ශිල්පියකු පසුපසට අදිනු ලබන ආකාරය විස්තර කරන රාජ්‍ය තාන්ත්‍රික තොරතුරු පිළිබඳ බීබීසී වාර්තාකරු ජේම්ස් රොබින්ස්.

BBC © 2014 බීබීසී නොවන වෙබ් අඩවිවල අන්තර්ගතය පිළිබඳව බීබීසීය වගකීමෙන් නොබැඳේ

මෙම වෙබ් අඩවිය හොඳින්ම කියවිය හැක්කේ style sheets (CSS) ක්‍රියාත්මක කොට තිබෙන අලුත්ම වෙබ් බ්‍රවුසරයක් හරහාය. ඔබේ වත්මන් වෙබ් බ්‍රවුසරය මඟින් ඔබට මේ වෙබ් අඩවිය කියවිය හැකිමුත් එහි අඩංගු සියලු අංග පැහැදිලිව නැරඹීමට ඔබට අවස්ථාව නොලැබෙනු ඇත. ඔබේ වෙබ් බ්‍රවුසරයේ මෘදුකාංග යාවත්කාලින කිරීම හෝ ඔබට හැකිනම්  style sheets (CSS) ක්‍රියාත්මක කිරීම පිළිබඳව සලකා බලන්න.