ලොව අංක එකේ ටෙනිස් ක්‍රීඩික රංගනයක

අවසාන යාවත්කාලීන කිරීම :  2013 අගෝස්තු 8 බ්‍රහස්පතින්දා - 12:14 GMT

ශ්‍රව්‍ය දෘශ්‍ය වාදනය

ලොව අංක එකේ ටෙනිස් ක්‍රීඩික නොවක් ජොකොවිච් (Novak Djokovic) කැනඩාවේ මොන්ට්‍රියල් නුවර දී ක්‍රීඩා ලෝලීන් රංගන ඉරියව්වලින් පිනවන ආකාරයයි මේ.

නරඹන්න​mp4

මෙය වාදනය කිරීම සඳහා අලුත්ම Flash Player බාගතකලයුතු අතර Java Script අනිවාර්යයෙන්ම ක්‍රියාත්මක කළයුතුය

Windows player යොදාගෙන වාදනය කරන්න

ලොව අංක එකේ ටෙනිස් ක්‍රීඩික නොවක් ජොකොවිච් (Novak Djokovic) කැනඩාවේ මොන්ට්‍රියල් නුවර දී ක්‍රීඩා ලෝලීන් රංගන ඉරියව්වලින් පිනවන ආකාරයි මේ. රොජර්ස් කුසලාන (Rogers Cup) තරගාවලියේ දී සර්බියානු ජාතික නොවක් ජොකොවිච් (Novak Djokovic), ඔස්ට්‍රියානු ජාතික ෆ්ලොරිඅන් මායර් (Florian Mayer) පරදවා ලකුණු 6-2 , 6-1 වශයෙන් ජය අත් කර ගැනීමෙන් පසුවයි ඔහු මේ රංගනයේ යෙදුනේ.

BBC © 2014 බීබීසී නොවන වෙබ් අඩවිවල අන්තර්ගතය පිළිබඳව බීබීසීය වගකීමෙන් නොබැඳේ

මෙම වෙබ් අඩවිය හොඳින්ම කියවිය හැක්කේ style sheets (CSS) ක්‍රියාත්මක කොට තිබෙන අලුත්ම වෙබ් බ්‍රවුසරයක් හරහාය. ඔබේ වත්මන් වෙබ් බ්‍රවුසරය මඟින් ඔබට මේ වෙබ් අඩවිය කියවිය හැකිමුත් එහි අඩංගු සියලු අංග පැහැදිලිව නැරඹීමට ඔබට අවස්ථාව නොලැබෙනු ඇත. ඔබේ වෙබ් බ්‍රවුසරයේ මෘදුකාංග යාවත්කාලින කිරීම හෝ ඔබට හැකිනම්  style sheets (CSS) ක්‍රියාත්මක කිරීම පිළිබඳව සලකා බලන්න.