ජංගම දුරකථන භාවිතකිරීමේ නීති සහ කොන්දේසි

වාණිජමය නොවන පුද්ගලික භාවිතය සඳහා පමණක් හඬ/වීඩියෝපට බාගතකිරීමට, බීබීසී නීති සහ කොන්දේසිවලට යටත්ව, බීබීසීයෙන් ඔබට අවසරය හිමිවේ.

පහත සඳහන් කරුණු සඳහා බාගතකිරීම, සංස්කරණය කිරීම හෝ භාවිතාකිරීමට ඔබට අවසර නැත: වෙළඳ ප්‍රචාරක කටයුතු, වෙළඳ ප්‍රවර්ධන කටයුතු හෝ බීබීසී ආයතනය, එහි සේවකයන් හෝ නියෝජිතයන් සහ ඔබ අතර සම්බන්ධයක් ඇති බව වෙනත් අයෙකුට ඇඟවීම සඳහා.

මෙය බාගතකිරීමේ හෝ භාවිතකිරීමේ ප්‍රතිඵලයක් වශයෙන් ඔබට සිදුවියහැකි අලාභයක් හෝ හානියක් හෝ සම්බන්ධයෙන් බීබීසීය වගකීමෙන් නොබැඳේ.

වැඩි තොරතුරු සඳහා

BBC © 2014 බීබීසී නොවන වෙබ් අඩවිවල අන්තර්ගතය පිළිබඳව බීබීසීය වගකීමෙන් නොබැඳේ

මෙම වෙබ් අඩවිය හොඳින්ම කියවිය හැක්කේ style sheets (CSS) ක්‍රියාත්මක කොට තිබෙන අලුත්ම වෙබ් බ්‍රවුසරයක් හරහාය. ඔබේ වත්මන් වෙබ් බ්‍රවුසරය මඟින් ඔබට මේ වෙබ් අඩවිය කියවිය හැකිමුත් එහි අඩංගු සියලු අංග පැහැදිලිව නැරඹීමට ඔබට අවස්ථාව නොලැබෙනු ඇත. ඔබේ වෙබ් බ්‍රවුසරයේ මෘදුකාංග යාවත්කාලින කිරීම හෝ ඔබට හැකිනම්  style sheets (CSS) ක්‍රියාත්මක කිරීම පිළිබඳව සලකා බලන්න.