Language to go
 
Language to go
 
Mesimet janė bazuar nė intervistat e bėra nė gjuhėn angleze nga njė gazetar i BBC-sė.
Tė intervistuarit flasin pėr filmat e librat mė tė preferuar dhe si e kalojnė kohėn e lirė.

Nė intervista ka pėrdorim tė gjerė tė gjuhės sė folur angleze.

Ēdo mėsim pėrbėhet nga teksti i shkruar dhe nė formė zanore (AUDIO), fjalori (VOCABULARY), dhe shpjegime (EXPLANATIONS).

^^ Kthehu nė krye Kthehu tek faqja kryesore >>