BBCAlbanian.com
 
Botuar: E hënë, 14 shtator 2009 - 16:55 CET
 
Dërgoja një miku   Version i printueshëm
Leonidha Çuri ish futbollist dhe trainer i Flamurtarit
 
Leonidha Çuri
Leonidha Çuri ish futbollist dhe trainer i njohur i cili drejtoi në vitet 80-të ekipin e Flamurtarit te Vlorës, që bëri një paraqitje të shkëlqyer në kupën UEFA gjatë sezonit 1986-1987, duke barazuar me Barcelonën brënda në stadiumin Nou Camp të Barcelonës.

Korrespondenti i BBC-së në Greqi, Robert Goro intervistoi zotin Leonidha Çuri.

Dëgjoni intervistën me zotin Leonidha Çuri

 
 
GJITHASHTU
 
 
Dërgoja një miku   Version i printueshëm
 
 
 
BBC ©
 
^^ Kthehu në krye
 
  Arkiv
 
  BBC News >> | BBC Sport >> | BBC Weather >> | BBC World Service >> | BBC Languages >>