BBCAlbanian.com
 
Botuar: E enjte, 04 janar 2007 - 17:50 CET
 
Dėrgoja njė miku   Version i printueshėm
Auditoriumi nė Elbasan
 
Pamje nga pėrgatitjet e auditoriumit
Pamje nga pėrgatitjet e auditoriumit

Elbasani ishte stacioni i radhės i debatit Auditorium tė BBC - sė qė vazhdon udhėtimin e tij nėpėr Shqipėri dhe nė Kosovė. Ky debat mundėsohet dhe me ndihmėn e ambasadės britanike dhe ėshtė njė bashkėpunim i BBC - sė me Top Channel.

Auditori nė Elbasan ishte i mbushur me tė rinj tė universitetit Aleksandėr Xhuvani, por edhe me nxėnės tė gjimnazeve tė qytetit. Gjithashtu kishte dhe njė pėrfaqėsi tė konsiderueshme tė shoqėrisė civile tė qytetit.

Programi auditorium i BBC-sė shkoi dy herė nė Elbasan. Ky ėshtė programi i ciklit tė parė Auditorium nėpėr Shqipėri.

 
 
LOKALE
E ardhmja e studentėve tė diplomuar
08 janar 2007 | Faqja Kryesore
Ndotja e ambjentit shqetėsim i pėrgjithshėm
15 shkurt 2007 | Faqja Kryesore
Zgjedhjet lokale
15 shkurt 2007 | Faqja Kryesore
Ristrukturimi i kalasė
16 shkurt 2007 | Faqja Kryesore
GJITHASHTU
 
 
Dėrgoja njė miku   Version i printueshėm
 
 
 
BBC ©
 
^^ Kthehu nė krye
 
  Arkiv
 
  BBC News >> | BBC Sport >> | BBC Weather >> | BBC World Service >> | BBC Languages >>