BBC Albanian
BBCi Home Page BBC World News BBC Sport BBC World Service BBC Weather BBC A-Z
Faqja kryesore
Rajoni
Shtypi evropian
Analiza
Forum
AUDIO
Frekuencat
Programi i rradhës
SHËRBIMET
Për ne
Na kontaktoni
Ndihmë
GJUHËT
BBC Serbian
BBC Croatian
BBC Macedonian
BBC Greek
BBC Bulgarian
 
Botuar: E martė, 25 shkurt 2003 - 09:55 GMT
 
Shėnim mbi tė drejtėn e autorit
 
Tė gjitha tė drejtat e faqeve tė Internetit nė vijim, pėrfshirė kėtu edhe e drejta e autorit, janė pronė e BBC-sė apo kontrollohen prej saj pėr kėtė qėllim.

Duke hyrė nė faqet e BBC-sė nė Internet ju bini dakord qė mund ta shfrytėzoni pėrmbajten e tyre vetėm pėr pėrdorim vetjak e jofitimprurės.

Nuk ju lejohet tė kopjoni, tė transmetoni, tė bėni download, tė ruani (me ēfarėdo mjeti), tė transmetoni, tė shfaqni ose luani nė publik, tė pėrshtatni apo tė ndyshoni nė ēfarėdo mėnyre dhe pėr ēfarėdo arsyeje pėrmbajtjen e kėtyre faqeve tė BBC-sė pa pasur paraprakisht leje me shkrim prej saj.

Ngritja e Sadam Huseinit
Iraku i Sadamit

Learn English
Learn English
Pyetje pėr Inva Mulėn
Sopranoja e mirėnjohur u pėrgjigjet pyetjeve tuaja
Inva Mula

BBC Albanian
 
albanian@bbc.co.uk
 
 
 
BBC Copyright   ^^ Kthehu në krye Lajme nė 43 gjuhë >
 
Faqja kryesore | Rajoni | Shtypi evropian
Analiza | Diskutim | Frekuencat
 
Për ne | Na kontaktoni | Ndihmë | Deklarata mbi të dhënat private
 
 
© BBC Albanian, Bush House, Strand, London WC2B 4PH, UK