BBCAlbanian.com
 
 
Fotogaleri
Botuar: E hënë, 24 janar 2011 - 12:58 CET
 
Protesta në Tiranë
Të paktën tre persona gjetën vdekjen dhe shumë të tjerë, përfshirë policë, u plagosën gjatë përleshjeve.
 
Yjet e Hollivudit në ceremoninë e Globeve të Arta në Los Angeles
 
Njeriu që sfidoi të ftohtin gjatë një gare në Kinë, qëndroi 2 orë në një kuti xhami të mbushur me akull.
 

 
 
 
BBC ©
 
^^ Kthehu në krye
 
  Arkiv
 
  BBC News >> | BBC Sport >> | BBC Weather >> | BBC World Service >> | BBC Languages >>