http://www.bbcalbanian.com

11 qershor, 2010 - Published 16:28 GMT

Botėrori 2010: Sfida Uruguaj - Francė

Pƫr tƫ parƫ drejtpƫrdrejtƫ rezultatin dhe renditjen ne grup duhet tƫ aktivizoni programin javascript.

Ndeshja Uruguaj - Francė pason takimin mes Afrikės sė Jugut dhe Meksikės, qė ēeli finalet e Botėrorit.