BBCAlbanian.com
 
18 qershor, 2010 - Published 16:01 GMT
 
Dėrgoja njė miku   Version i printueshėm
Botėrori 2010: Slloveni - SHBA
 

Pƫr tƫ parƫ drejtpƫrdrejtƫ rezultatin dhe renditjen ne grup duhet tƫ aktivizoni programin javascript.

Sllovenia ka fituar me Algjerinė 1-0 nė ndeshjen e parė nė grup.

Shtetet e Bashkuara barazuan me Anglinė 1-1.

Sllovenia kuafilikohet pėr mė tej me njė fitore ndaj SHBA-sė.

 
 
Dėrgoja njė miku   Version i printueshėm
 
 
 
BBC ©
 
^^ Kthehu nė krye
 
  Arkiv
 
  BBC News >> | BBC Sport >> | BBC Weather >> | BBC World Service >> | BBC Languages >>