BBCAlbanian.com
 
18 qershor, 2010 - Published 11:23 GMT
 
Dërgoja një miku   Version i printueshëm
Botërori 2010: Gjermani - Serbi
 

Për të parë drejtpërdrejtë rezultatin dhe renditjen ne grup duhet të aktivizoni programin javascript.

Serbia merr pjesë për herë të parë si vend më vete në finalet e Kampionatit Botëror.

 
 
Dërgoja një miku   Version i printueshëm
 
 
 
BBC ©
 
^^ Kthehu në krye
 
  Arkiv
 
  BBC News >> | BBC Sport >> | BBC Weather >> | BBC World Service >> | BBC Languages >>